سه‌شنبه 22 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 06:11 ب.ظ
روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی به انتقاد از فرهنگ صهیونیست‌های ساکن در فلسطین اشغالی پرداخت و جملات جالبی را در خصوص آنان به کار برد.


هاآرتص نوشت: " ما اسراییلی‌ها این‌گونه هستیم. ما دوست داریم هم خدا را داشته باشیم و هم خرما را! ما می‌خواهیم کسی خیابان‌هایی را که ما کثیف کرده‌ایم تمیز کند ولی هیچ سر و صدایی ایجاد نکند! ما می‌خواهیم کسانی در شرایط و حالتی نزدیک به بردگی و بدون ایجاد صدای مزاحم شهر ما را جارو کنند!"


هاآرتص در ادامه دست به طعن و نیش و کنایه زد و نوشت: صدای مداوم بوق اتومبیل‌ها و صدای بلند موزیک که از این اتومبیل‌ها بیرون می‌آید برای اسراییلی‌ها صدای ناخوشایند و نابهنجار نیست. آنچه ما را مشوش می‌سازد و آرامش ما را بهم میزند صدای دستگاه برگ‌روب است که خیابان‌ها را تمیز می‌کند. اما صداهای آزاردهنده دیگری که در این محیط متلاطم وجود دارد، هرگز خاطر ما را مشوش نمی‌سازد. نه فریادها و غریو اعتراض مردم ستمدیده در میان ما، نه غرغرهای جهانی که به ما اعتراض می‌کند، و نه آه ناله‌های کسانی که تحت اشغال ما هستند، هیچکدام آرامش ما را برهم نمی‌زند. تنها صدای دستگاه برگ‌روب است که خاطر ما را مشوش می‌سازد."


این روزنامه صهیونیستی اضافه کرد: "مانند پاکیزگی و نظافت شهرهایمان، ما می‌خواهیم که اشغالگری‌مان نیز ادامه پیدا کند بدون آنکه صدایی از کسی درآید. ما جنگ‌های خشونت بار و عملیات نظامی وحشیانه و حیوانی می‌خواهیم، ولی در ضمن می‌خواهیم که دنیا آن را نبیند!"

منبع:جهان


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo

کد آهنگ

کد موسیقیبرای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


دریافت كد گالری عكس در وب